Aktuális események/hírek

Kiemelt hír
2024. május. 30.
2024-ben is lehet pályázni, több kategóriában a Medicina Fórum 2024 projekt kapcsán!
2024. április. 04.
A Magyar Államkincstár legfrissebb adatai szerint 110 milliárd forint a kórházak adósságállománya – erősítette meg az InfoRádióban a Magyar Kórházszövetség elnöke. Tavaly egész évben 200 milliárdos volt az adósságállomány, az év végére ennek a részleges konszolidációja történt meg, erre jött rá az elmúlt tél aktív időszaka – tette hozzá Velkey György.
2024. március. 14.
A „100 nap az egészségedért”  program regisztrációs határidejét a nagy érdeklődésre való tekintettel március 22-ig meghosszabbítottuk! A 2024. március 16-22. között, a pótregisztráció ideje alatt jelentkező csapatoknak az első heti kihívás teljesítésére és annak dokumentációjára 2024. március 23-ig lesz lehetőségük. Így a pótregisztráció időtartama alatt regisztráltak nem kerülnek hátrányba a többi csapattal szemben.
2024. március. 01.
Az Egészségkihívás az Országos Kórházi Egészségfejlesztési Program során március 15-től indul. A program célja a kórházi dolgozók fizikai és mentális egészségének fejlesztése, valamint egészségmagatartásának javítása.  A programba ötfős csapatok regisztrálhatnak. A csapatok minden héten kapnak egy csapat kihívást és ezzel összhangban, egy ezt támogató heti egyéni kihívást. Ezen túlmenően a regisztrációkor lehet jelentkezni állandó kihívásra 7 kategóriában, aminek a feladata a 100 napos program során minden hétre állandó.