100 napos Országos Kórházi Egészségkihívást indít a Magyar Kórházszövetség!

Az Egészségkihívás az Országos Kórházi Egészségfejlesztési Program során március 15-től indul. A program célja a kórházi dolgozók fizikai és mentális egészségének fejlesztése, valamint egészségmagatartásának javítása.
A programba ötfős csapatok regisztrálhatnak. A csapatok minden héten kapnak egy csapat kihívást és ezzel összhangban, egy ezt támogató heti egyéni kihívást. Ezen túlmenően a regisztrációkor lehet jelentkezni állandó kihívásra 7 kategóriában, aminek a feladata a 100 napos program során minden hétre állandó.

A kihívásra ötfős csapatok jelentkezését várjuk az alábbi linken (Fontos! Egy személy regisztrál egy ötfős csapatot!):

Regisztráció: március 1-15. között lehetséges.

Mit ígér a program a kórházakban dolgozóknak?
Minden héten új, változatos, könnyen teljesíthető feladatokat a testi-lelki egészség érdekében, továbbá a kórházon belüli együttműködés és a támogató csapatszelleme erősítését.

Az ország 10 legsikeresebb csapata tárgyi nyereményben részesül!