2018 Pályázati felhívás

Az In Memoriam Dr. Biró Éva Alapítvány együttműködve a Magyar Rezidens Szövetséggel, valamint a Magyar Kórházszövetséggel pályázatot ír ki.

Pályázati felhívás

Pályázat célja: A hazai munkavállalásuk elősegítése érdekében egyes nehéz élethelyzetben lévő és/vagy szociálisan rászoruló szakorvosjelöltek (rezidensek) és diplomás egészségügyi dolgozók tartós – akár több évre szóló - vagy átmeneti jellegű lakhatásának biztosítása nyolc fő elhelyezésére szolgáló ingatlanban.

Házasok, tartós párkapcsolatban lévők is pályázhatnak, erre két szoba áll rendelkezésre. Alapvetően olyanok jelentkezését várjuk, akik hajlandóak „kisközösségi” formában együtt élni. A kisközösség részben úgy működik, mint egy család, egymást segítve.

Mit biztosít az alapítvány

A Libegő környékén, a XII. kerület Zugligeti úton található, 7szobás, 4 szintes, 4x-es komfort fokozatú ősfás 970 nm kerttel rendelkező ingatlant, szaunával, 9x4 méteres, fűthető kerti medencével. Földszinten tágas nappali, konyha és étkező, terasz kert kapcsolattal. A ház klímával ellátott.

Közlekedése: Széll Kálmán térről 5-10 perc, éjszakai járat is van.

Lakhatási költségek: az adott személyre eső rezsi és fenntartási költségek (25-35-45 eFt/fő/hó szobák nagyságtól, elhelyezkedésétől függően).

Mit vár el az alapítvány

A Házirend betartását.

Írásos jelentkezés formai és tartalmi követelményei

• személyes adatok (név, lakcím, születési hely és idő, édesanyja születési neve)
  • fényképes önéletrajz
  • nehéz élethelyzet (anyagi/családi/szociális helyzet, rászorultság, egészségi probléma stb.) bemutatása és igazolása; hiány szakorvosi specializáció ismertetése; határon túli származás esetén annak részletezése
  • hogyan képzeli el a kisközösségi formában való együttélést
  • jelenlegi munkahely
  • egyedül vagy párban jelentkezik-e
  • nyilatkozat a pályázatban kiírt feltételek elfogadásáról
  • Pályázat beadásának módja: on-line
  • Beadási határidő: 2018. március 20.
  • Benyújtási cím: 1121 Budapest Zugligeti út 59/A

e-mail: biroalapitvany@gmail.com

telefon: 06-20-3988-753; 06-20-9571-950

• Pályázat elbírálásának módja:

Írásos jelentkezés és személyes meghallgatás alapján dönt a Kuratórium.

Személyes meghallgatás időpontja: 2018. április 6-7-8. előzetes egyeztetés alapján

• Pályázat elbírálásának határideje: április 11.

Az oldalt tervezte és fejlesztette a Diamond Agency.