Aktuális események/hírek

Kiemelt hír
2021. július. 06.
A Kopp Mária Intézet a Népesedésért és a Családokért (KINCS) a Médiaunió Alapítvánnyal és a Pénzcentrummal együttműködve, közös online kutatást készít arról, hogy a magyar embereket mennyire viselte meg a koronavírus-járvány és hogyan élték meg ezt az időszakot. A kérdőív az alábbi linken tölthető ki.
Kiemelt hír
2021. június. 30.
Ide kattintva megtekintheti a Magyar Kórházszövetség 2021. június 17-i Közgyűlése által elfogadott Állásfoglalását.
2021. május. 31.
FELHÍVÁS - Megjelent a 2022. évi HOPE Exchange program felhívása a szervezet honlapján.
2021. április. 12.
A Duna Bonum Alapítvány a Magyar Kórházszövetségnek nyújtott adománya útján szeretné támogatni a tagkórházak és egészségügyi dolgozók Covid-19 járvány elleni védekezésben folytatott tevékenységét. A Magyar Kórházszövetség a kapott adomány egy részének - bruttó 10 millió forint - elosztását pályázati formában kívánja lebonyolítani, amellyel a járvány elleni védekezésben aktívan résztvevő kollektívákat kívánja jutalmazni.
2021. április. 12.
FRISSÍTÉS! A „Köszönet a Hősöknek!” május 12-re tervezett díjátadó ünnepségének időpontja a járványügyi helyzetre való tekintettel június elejére kerül halasztására, ez alapján május 20-ig várják a javaslatokat.
2021. április. 12.
Az In Memoriam Dr. Biró Éva Alapítvány idén is lakhatási pályázatot hirdet az egészségügyben dolgozó fiatalok részére. A pályázatról részletesen ide kattintva tájékozódhat.
2021. március. 31.
*/ /*-->*/ 2021.03.29-én átadásra kerültek az Év Covid Dolgozója díjak, melyeket az Önök szavazata alapján osztottunk ki. Lentebb látható a díjat kapott személyek listája.
2021. március. 29.
A Duna Bonum Alapítvány által lehetőséget kaptunk, hogy díjazzuk azokat az egészségügyi dolgozókat, akik a COVID ellátás keretében áldozatos és az Önök felterjesztése alapján kiemelkedő munkát végeztek. Az élő közvetítésre 2021.03.29.-én fogjunkossze.hu oldalon kerül sor, 14:00-tól. A közvetítést ide kattintva érheti el.
2021. március. 22.
Országos Kórházi Főigazgatóság – covid önkéntes regisztráció
2021. március. 19.
Dr. Ficzere Andrea a TV2 Mokka stúdiójában járt és beszélt az MKSZ és Duna Bonum Alapítvány közös projektjeként az Év Covid Dolgozója kezdeményezéséről.