Aktuális események/hírek

Kiemelt hír
2020. szeptember. 03.
A COVID-19 járvány jelentős terheket rótt az egészségügyi ágazatban dolgozó kollégákra. Az ellátásban résztvevő munkatársaink egy ilyen méretű pandémiára sem szakmailag, sem pedig pszichésen nem voltak felkészülve. Ennek ellenére kellő alázattal és elhivatottsággal tették a dolgukat.
2020. augusztus. 25.
Az IHF Virtuális Fórumára az alábbi kóddal lehet a magyar résztvevőknek regisztrálni és a regisztrációs díj kedvezményes: 150 CHF szeptember 30-ig. code IHFMBR.
2020. augusztus. 19.
Join us online on November 4-5 for the IHF Virtual Forum: Learning from COVID-19, Transforming Health Services!
2020. augusztus. 03.
Az egészségügyben sokan nem mernek segítséget kérni. Az orvos vagy ápoló egy nehéz halál eset feldolgozása után vagy egy kórházi vezető egy konfliktusos vezetői helyzet előtt. A kórházi pszichológusok elsősorban a betegekkel és a hozzátartozókkal foglalkoznak. Néhány helyen a munkatársak is fordulhatnak hozzájuk, de egy kolléga előtt a megnyílás nehezebb lehet.
2020. július. 14.
Bővebb tájékoztatás az alábbi linken érhető el. https://kwiksurveys.com/s/vxsFZSY0#/0
2020. július. 13.
A hírlevél itt érhető el.
2020. június. 18.
A kórházügyi hírösszefoglaló itt tekinthető meg.
2020. június. 05.
A link itt érhető el.
2020. június. 02.
A HOPE hírlevelet itt tekintheti meg.