Aktuális események/hírek

Kiemelt hír
2021. április. 12.
A Duna Bonum Alapítvány a Magyar Kórházszövetségnek nyújtott adománya útján szeretné támogatni a tagkórházak és egészségügyi dolgozók Covid-19 járvány elleni védekezésben folytatott tevékenységét. A Magyar Kórházszövetség a kapott adomány egy részének - bruttó 10 millió forint - elosztását pályázati formában kívánja lebonyolítani, amellyel a járvány elleni védekezésben aktívan résztvevő kollektívákat kívánja jutalmazni.
2021. április. 12.
FRISSÍTÉS! A „Köszönet a Hősöknek!” május 12-re tervezett díjátadó ünnepségének időpontja a járványügyi helyzetre való tekintettel június elejére kerül halasztására, ez alapján május 20-ig várják a javaslatokat.
2021. április. 12.
Az In Memoriam Dr. Biró Éva Alapítvány idén is lakhatási pályázatot hirdet az egészségügyben dolgozó fiatalok részére. A pályázatról részletesen ide kattintva tájékozódhat.
2021. március. 31.
*/ /*-->*/ 2021.03.29-én átadásra kerültek az Év Covid Dolgozója díjak, melyeket az Önök szavazata alapján osztottunk ki. Lentebb látható a díjat kapott személyek listája.
2021. március. 29.
A Duna Bonum Alapítvány által lehetőséget kaptunk, hogy díjazzuk azokat az egészségügyi dolgozókat, akik a COVID ellátás keretében áldozatos és az Önök felterjesztése alapján kiemelkedő munkát végeztek. Az élő közvetítésre 2021.03.29.-én fogjunkossze.hu oldalon kerül sor, 14:00-tól. A közvetítést ide kattintva érheti el.
2021. március. 22.
Országos Kórházi Főigazgatóság – covid önkéntes regisztráció
2021. március. 19.
Dr. Ficzere Andrea a TV2 Mokka stúdiójában járt és beszélt az MKSZ és Duna Bonum Alapítvány közös projektjeként az Év Covid Dolgozója kezdeményezéséről.
2021. március. 10.
As you may have seen from our communication earlier this week, we re-opened the Call for Abstracts for the 44th IHF World Hospital Congress.
2021. március. 04.
A Magyar Kórházszövetség és a Három Királyfi, Három Királylány Mozgalom 2018 óta keresi minden évben a családbarát megoldásokban elől járó kórházi osztályokat és kórházakat. A 2020. évet meghatározta a járványhelyzet, amely a frontvonalban, az egészségügyben dolgozókra minden eddiginél nagyobb terheket rakott. Ennek figyelembevételével a pályázatot alapító két szervezet a hagyományostól eltérő módon keresi 2021-ben a kórházak életében előforduló legjobb családbarát gyakorlatokat. Pályázatok benyújtási határideje: 2021. március 31.